מאיה בר מנחם - אדריכלית ומעצבת פנים


STUDIO MAYA – משרד אדריכלות ועיצוב פנים.
סטודיו מאיה – משרד אדריכלות ועיצוב פנים, הינו משרד תכנון אדריכלי והנדסי שהוקם במטרה לספק מענה לצרכיך היחודיים: מיקסום הערך של פרוייקטים, תוך חסכון משמעותי בתקציב ובזמן – משאבים שערכם יקר מפז.

שירותים הניתנים ע"י המשרד:

טרום בנייה :
מתן יעוץ מקצועי וכלכלי ללקוחות טרם רכישת הנכס (קרקע או מבנה)
תכנון אדרכלי והיתרים :
תכנון אדריכלי מפורט
תכנון רעיוני של מערכות אלקטרומכניות במבנה (אינסטלציה, חשמל, מיזוג אויר)
תכנון הנדסי מפורט (קונסטרוקציה)
תכנון תקציבים מפורט
הוצאת היתרי בניה ולווי לאורך תהליך הרישוי עד טופס 4
עיצוב פנים ואמנות :
עיצוב פנים על כל היבטיו, כולל פרטי ריהוט ודקורציה
ביצוע ו/או שילוב של מוצגים אומנותיים כחלק מעיצוב

הערך המוסף שלנו הוא הרווח הנקי שלך!
הערך המוסף שלנו מתחיל בניסיון עשיר של צוות עובדינו בכל תחומי הבנייה: החל מעבודה רחבת היקף מול רשויות התכנון והבניה ומתן היתרי בניה בפרקי זמן קצרים, הכוללים את כל התוכניות הנדרשות וכלה בתכנון הפנימי ועיצוב הפרויקט.

מעל הכל, הגישה היצירתית לתכנון ולבניה היא זו שמבדלת ומייחדת אותנו: זה מתחיל בראייה מרחבית כוללת, המשלבת "משחקי" אור, צבע וחלל ליצירת אשלית מרחב, ממשיך בבחירת חומרי גלם סטנדרטיים והפיכתם ליצירת אמנות של ממש ומסתיים בהתאמה עיצובית, פונקציונלית ופרקטית לצרכי הלקוח הסופי ומשאביו.
אלה מרכיבי הנוסחא המנצחת להצלחת הפרויקט.

אני מאמין
מהי אדריכלות טובה?
אדריכלות בעיני מתחילה באנשים ובסביבה הטבעית שלהם: אני מאמינה שאנשים החיים בבית מגדירים מה יהיו תכונות והיחסים שלהם עם המרחב.
כאשר אני, כאדריכלית, פוגשת משפחה, הצעד הראשון שלי הינו היכרות איתה.
אני מעניקה לבני הבית את הבמה לדבר ושואלת שאלות, בדרכי זו אני אוספת מידע על מנת להבין את המבנה התרבותי של המשפחה ומשאלות לבם.
בשלב הבא מגיע תהליך ההיכרות עם המקום והסביבה בו יבנה או יעוצב הבית.

מידע זה הינו בסיס הכרחי בתהליך התכנון ובהתאמתו לאנשים ולסביבה שיגורו בה. כל זאת על מנת שהבית יעביר את התחושות, הרגשות והאווירה המתאימה למשפחה כולה.
הלקוחות האידיאליים בעיני, הם אנשים שיש להם עניין וצורך להיות מעורבים, להתדיין ולדעת לדרוש את מה שהם רואים לנכון. רק כך ניתן להתקדם, להתפתח, לאפשר דיאלוג ושיתוף פעולה, על מנת להגיע לבית האופטימלי עבורם.

בעיני בית אמור לשרת את האדם ואת משפחתו. בית הוא מרחב שבו נמצאות כל הפונקציות הדרושות לחיי היומיום ועם זאת בעל משמעות שהיא מעבר לפונקציונליות.לבית ישנה גם משמעות רוחנית, רגשית ובעלת השפעה על הלך הרוח. הבית צריך להעניק את התחושה שהגעתי למקום הנכון למקום שלי !

כפי שאמר, לה קורבוזיה, אחד האדריכלים הגדולים של המאה ה-20 – הבית האידיאלי הינו "מכונה לחיות בה, שימושי, הגיוני, יפה בפשטותו ולא סתם קישוט".

סטודיו מאיה - משרד אדריכלים


גלריה לאומנות עכשווית >>
אדרריכלות ועיצוב פנים - לחץ/י לגלריית תמונות >>
טיפים לעיצוב הבית - כתבות ומאמרים >>

_______________________________________________________________________________
בניית אתר קידום אתר - מאיה גרנות | כל הזכויות שמורות ל-Studio Maya©