סטודיו מאיה החדש!
הוקם מתוך אמונה שניתן לשלב בין תחומי העיצוב, האדריכלות והאומנות השונים.

ההרשמה לקורס עיצוב פנים בהנחיית מאיה בר מנחם בעיצומה הירשם/י כעת !!!

תכנון אדריכלי >
תכנון מבנים פרטיים וציבוריים

עיצוב פנים >
בתים, דירות, משרדים ובתי עסק

פיקוח >
ליווי צמוד של הפרויקט עד לשלב האיכלוס

ייעוץ
>
ברכישת נדל"ן, תוך התאמה לצרכי הלקוח

אומנות
>
גלריה לאומנות עכשווית

מבואה - הול


ברוב הבתים המבואה מהווה את נתיב התנועה, ומתווכת בין חוץ לפנים. כמו כן המבואה גורמת לעצירה רגעית שבה ניתן לתת ביטוי עיצובי מיוחד שלא קשור לכל חלקי הבית או לתת רמז עיצובי על הסגנון והאווירה הכללית בבית כולו.

הגדרת הכניסה יכולה להיות בכמה אופנים: מבואה כחדר כניסה שבנוי בקירות, מבואה הבנויה ע"י קירות בצורה חלקית עם אפשרות הצצה לשאר חלקי הבית, או שאין הגדרה פיזית של הכניסה אלא רק ע"י אלמנטים דקורטיביים. בשלושת המצבים העיצוב יכול להיות ייחודי או שונה במידה הרצויה, האפשרויות רבות ומגוונות.

הנקודה המרכזית שיש ליחס למבואה הוא האלמנט העיצובי שמגדיר כי כאן זהו מקום עצירה, לפני הכניסה לפרטיות.
המבואה יכולה לשמש גם מבחינה פונקציונלית, מקום אידאלי לארון נעליים, מעילים, תיקים, מפתחות, מסמכים, דואר ועוד... לרוב כל הפריטים הנ"ל מפוזרים בבית בצורה לא מאורגנת, כאן המקום (הול) לתכנן ולעצב את המקום שיענה גם לדרישות האלה
חלל הכניסה על פי רוב קטן ולכן יש לתכנן אותו בקפידה: יש לרכך את הכניסה מבחוץ לפנים ע"י תאורה נכונה, את הצבע וחומרי החיפוי בקירות יש לבדוק ביחס לחלל ולאור הטבעי.

מומלץ לתת לכניסה ביטוי אישי, יצירתי עם הומור ככל העולה בדמיונכם. מבואה היא המקום שבו תוכלו להשתעשע בפנטזיות הכמוסות שלכם ולקבל את פני האורחים ופני דיירי הבית עם חיוך על הפנים.


בחזרה לכתבות בנושא: אדריכלות ועיצוב פנים
_______________________________________________________________________________
בניית אתר קידום אתר - מאיה גרנות | כל הזכויות שמורות ל-Studio Maya©